Z týchto ľudí mrazí - 5 najväčších hrozieb pre ľudstvo odhalených - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Z týchto ľudí mrazí - 5 najväčších hrozieb pre ľudstvo odhalených

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

Z týchto ľudí mrazí: 5 najväčších hrozieb pre ľudstvo odhalených

Títo jednotlivci a rodiny sú skutoční ľudia, ktorí stoja za našou politickou korupciou, ničením našej planéty a naším ekonomickým zotročením.

Je na čase, aby sa svet dozvedel ich mená.


S priamym dôrazom na kriminalitu politikov, zvlášť u amerických prezidentských kandidátov, je ľahké opomenúť ľudí, ktorí sú skutočne zodpovední za celý tento chaos.

Mnohí z americkej politickej scény už viac ako sto rokov a pravdepodobne dlho predtým riadili malú menšinu bohatých rodín a jednotlivcov.

Prostredníctvom politických a ekonomických machinácií v priebehu rokov tieto skupiny a ich prisluhovači financovali obe strany vojen a profitovali z nich.

Vlastnia spoločnosti, ktoré znečisťujú našu planétu a vykorisťujú nás všetkých. Vlastnia banky, ktoré z nás robia otrokov splácajúcich imaginárny dlh.

Majú vlastných politikov a policajné sily, ktorí nám slúžia, avšak snažia sa oslabiť nás a našu „demokraciu“ na každom kroku.

Bez ohľadu na to, kde žijete, títo ľudia pracujú proti nám všetkým a snažia sa získať ešte väčšiu moc, vplyv a kontrolovať každý aspekt našich životov. Je preto na čase, aby ste sa dozvedeli ich mená.

Rodina Rockefellerovcov
Rodina Rockefellerovcov je pravdepodobne jednou z najhorších rodín v americkej histórii.

Každá žena nad 35 rokov by mala užívať jednu bylinnú zmes, ak chce znovu získať stratenú energiu a mladosť. Tuto zistíte viac.
J.D. Rockefeller, prvý miliardár v USA, bol zodpovedný na monopolizáciu Panamerickej zdravotníckej organizácie pred viac ako 75 rokmi. Viedol kampaň na diskreditáciu ďalších prírodných liekov v prospech farmaceutického priemyslu, ktorý pomohol vytvoriť.

On a jeho potomkovia neskôr financovali Tavistock inštitút pre medziľudské vzťahy, ktorý využíval freudovské metódy, ktoré ovplyvnili mienku más ľudí. Absolventi tohto inštitútu prevzali vedúcu úlohu v mainstreamových médiách, vo vláde a spoločnostiach.

David Rockefeller je jediný vnuk J.D. Rockefellera, ktorý prežil a ako tak pokračuje v temnom dedičstve svojej rodiny, využívajúc svoje neuveriteľné osobné bohatstvo

(Aktualizácia: prednedávnom nás tento človek opustil, takže už zostávajú len zvyšní štyria. Nech mu je zem ľahká…)

Každopádne, počas svojho života otvorene priznal, že jeho rodina má dlhodobý plán vytvoriť jednu svetovú vládu, ktorá by ovládala elity. Vyjadril sa, že:

„Niektorí sa dokonca domnievajú, že rodina Rockefellerovcov je súčasťou tajného spolku kabalistov, ktorí pracujú proti najlepším zámerom USA.

Moju rodinu a mňa charakterizujú ako „internacionalistov“, ktorí sa sprisahali s ostatnými po celom svete k vybudovaniu integrovanejšej svetovej politickej a ekonomickej štruktúry – k vytvoreniu jedného sveta, ak chcete. Ak je toto obvinenie, stávam sa vinným a som na to hrdý.“

David Rockefeller sa podieľal na plánovanom príchode tohto „nového svetového poriadku“ prostredníctvom jeho vplyvu v skupine Bilderberg, v Trilaterálnej komisii a v Rade pre zahraničné vzťahy.

Henry Kissinger
Henry Kissinger je vojnový zločinec ako nikto iný, aj keď niektorí z jeho chránencov – napríklad Hillary Clintonová – sa dostali blízko. Niet divu, že bol jedným z najbližších priateľov Davida Rockefellera od roku 1954.

V čase, keď vykonával funkciu Nixonovho ministra zahraničia, dohliadal na krvavý prevrat v Čile, na ilegálne bombardovanie v Kambodži a milióny mŕtvych vo Vietname.

Avšak pre jeho vnútorné vzťahy s vojensko-priemyselným komplexom mu bola udelená Nobelova cena mieru. Toto rozhodnutie bolo také pohoršujúce, že niekoľko členov Nobelovej komisie rezignovalo na protest proti tomu.

Hoci Kissinger už dlhšie neslúži ako minister, ešte stále má obrovský vplyv a pracuje ako poradca pre niektoré veľké osobnosti v USA a medzinárodnú politiku.


Pôsobil ako radca Hillary Clintonovej a Baracka Obamu a bol veľmi vplyvný v rozvoji amerického systému neustálej vojny. Jeho dedičstvo je zjavné v nikdy nekončiacej „vojne proti teroru“ a mimosúdnych popravách amerických občanov.

Larry Summers
Larry Summers by nemal byť príliš známy, ale jeho vplyv bol napriek tomu značný. Summers bol kľúčovým hráčom v oblasti hospodárskej politiky pod vedením Billa Clintona. Zastával dôležité pracovné pozície v rámci Ministerstva financií USA, až kým sa stal jeho ministrom v roku 1999.

Summers, spolu so svojím radcom Robertom Rubinom, boli zodpovední za dereguláciu bankového systému USA, a to odstránením Glass-Steagallovho zákona. Takže on bol oveľa viac zodpovedný než akákoľvek iná osoba za hospodársku krízu v roku 2008, ako aj za ekonomickú krízu, ktorej sme čelili následne.

Summers sa tiež sprisahal s kabalistickými bankármi, aby obmedzili regulačné zásahy bánk z celého sveta. Summers a jeho kumpáni prinútili takmer každú vládu na svete podpísať Dohodu o finančných službách, dodatok k medzinárodným obchodným dohodám, ktoré riadi Svetová obchodná organizácia (WTO).

Jedinou krajinou, ktorá ju odmietla podpísať, bola Brazília. Stala sa tak jednou z mála krajín, ktoré sa tak vyhli najhoršej kríze v roku 2008.

Summers pretlačil všetky tieto deregulácie, aby bankári zbohatli, pretože kríza v roku 2008 v podstate  predstavovala hromadný presun bohatstva ľudí k bankárom. Pri jeho neustálom veľkom vplyve v americkej vláde bude jeho práca len vytvárať nerovnosť v hlasovaní.

George Soros
George Soros je jedným z najznámejších miliardárov na svete. Soros zbohatol ako manipulátor peňažnej meny, kedy dosiahol bilión dolárov za jeden deň odštartovaním britskej finančnej krízy a stávkou na výsledok.

V priebehu ázijskej finančnej krízy v roku 1997 bol Soros obvinený malajzijskou vládou, že znížil národnú menu prostredníctvom jeho vnútorných obchodných aktivít. Niečo podobné uskutočnil v Anglicku. Thajsko ho nazýva „ekonomickým vojnovým zločincom“.

Jednak je Soros známy pre svoje financovanie politických súdnych sporov, ako aj pre jeho machinácie, ktoré dopomohli utečeneckej kríze v Európe.

Soros bol tiež obvinený zo zmanipulovania volieb, pretože má silné vzťahy s niekoľkými spoločnosťami, ktoré vyrábajú elektronické hlasovacie zariadenia. Mnohé z týchto zariadení hlásili poruchu a dokonca vypínali hlasy.

Soros tiež presadzuje „jednu svetovú vládu“ a pracuje na prehĺbení americkej suverenity, ako aj suverenity iných národov pre dosiahnutie tohto cieľa.

Rodina Rothschildovcov
V neposlednom rade spomenieme rodinu Rothschildovcov. Predstavujú pravdepodobne najbohatšiu rodinu na svete a v podstate vlastnia väčšinu centrálnych bánk na svete – ktoré sú súkromnými inštitúciami vo väčšine krajín – ako aj Medzinárodný menový fond a Svetovú banku.

Dobre známou hlavou rodiny je Mayer Amschel Rothschild, ktorý raz povedal:

„Dajte mi kontrolu nad národným bohatstvom a je mi jedno, kto vytvára zákony.“

Táto rodina je zodpovedná za vznik sionizmu, rasistického hnutia proti Židom a Izraelskému štátu, ktoré spôsobilo početné vojny na Strednom východe vo svojej krátkej histórii a je tiež zodpovedná za neuveriteľné utrpenie palestínskeho ľudu.

S toľkými peniazmi a silou majú Rothschildovci neuveriteľný vplyv v USA a medzinárodnej politike, a to natoľko, že dokonca Hillary Clintonová ich prosila o odpustenie v mailoch, ktoré prenikli na verejnosť.

Táto jedna rodina má silu zničiť akýkoľvek národ, ak nebude robiť to, čo chce ona.


Spracoval: Badatel.net, Zdroj: deprogramyourself.org

https://www.badatel.net/z-tychto-ludi-mrazi-5-najvacsich-hrozieb-pre-ludstvo-odhalenych/

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню