V spojených štátoch bolo pridelených 70 miliárd dolárov. $ na zvrhnutie Vladimíra Putina. - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

V spojených štátoch bolo pridelených 70 miliárd dolárov. $ na zvrhnutie Vladimíra Putina.

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

‼️РАСПРОСТРАНЯЙТЕ! ПОСТ ДОЛЖНЫ ПРОЧИТАТЬ ВСЕ!

Госдепом США выделено 70 млрд. $ для свержения В.В. Путина.


Их отрабатывают наёмники в социальных сетях, которые и...
Zobraziť viac
‼️rasprostranâjte! Príspevok musí prečítať všetko!

V spojených štátoch bolo pridelených 70 miliárd dolárov. $ na zvrhnutie Vladimíra Putina.

Sú najatí ktoré na sociálnych sieťach, ktorí hrajú vo všetkých profesiách a v rôznych odvetviach obyvateľstva: zneužívané **, nazývajú sa zdravie, starí rodičia, babky, osoby akejkoľvek národnosti, deti mamičky a oteckovia, učitelia, dôchodcovia atď.

Pracujú v skupinách a rôzne témy pre 5 ľudí. V každej takejto skupine je psychológ a analytik. Používajú, špeciálne zozbierané a skreslené, ale s skutočnými informáciami. Je jednoducho nemožné, aby to mohli urobiť, a v spore set útok na vás a vytvoriť ilúziu, že na v rusku sú najviac.

Význam ich príspevkov spočíva v tom, že budú a všetko, čo sa stane v rusku. Napríklad olympiáda sa javí ako nie udalosť zameraná na rastranžirivanie finančných gossredstv. Budete neustále braňo na skutočnosť, že olympijské hry boli držané na "propagovať putin autority" vo svete. Dostanete sa s finzatraty na olympiádu a plný ich neokupaemostʹ, razrušaemostʹ olympijských objektov atď.

To isté sa uskutoční v krajine: cesty, nové podniky, ťažba a minerály, ropa, plyn, zlatá fondstrany, finančná pomoc pre novorusko atď. A tak ďalej, všetky príspevky sa zvyčajne končia výzvami na konsolidáciu spoločnosti, proti chudobe ľudí. A proti putin s jeho osobným a bohatým životom.

Je potrebné, čiastočne v ich príspevkoch, používať skutočné informácie, ale nie sú tu žiadne dezinformácie! Všetko, čo ministerstvo zahraničia píše, profesionálne sfabrikovanno a konkrétne podtasovanye fakty, pre médiá ruska. Používajú pojmy ako "poctivý štát, chudoba ľudí, razvorovali rusko, ružové gospraviteli".

Zaoberá sa témou domácností, dôchodkov, dávok, medicíny, vzdelávania, polície, financovania našich regiónov a iných krajín, etnických otázok, zvýšenia cien, súdneho systému, ekológie atď.

V tejto diskusii sa v rusku budú podieľať zástupcovia piateho stĺpca. Ich cieľom je presvedčiť rusov o ich argumenty a vyprovokovať averziu k moci. Ministerstvo zahraničných vecí sa prostredníctvom sankcií snaží vytvoriť sociálne problémy v rusku, aby obvinil vladimira putina.

Usa začali informačnú vojnu proti rusku. Priatelia, spoločníci, prosím pomôžte rozšíriť tento príspevok na iné témy a na iné sociálne médiá. Nech každý, kto súhlasí s vyššie uvedeným, pomôže rozšíriť tento príspevok, nie strácať čas na hádku s týmito provokatéri.

A. Usanin

https://medveziyugol.ru/blog/43596077897/Rasprostranyayte!-Post-dolzhnyi-prochitat-vse!

https://matveychev-oleg.livejournal.com/6885659.html

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню