V priebehu roku 2015 think-tank zorganizoval 24 večerných prednášok pre popredné mainstreamové médiá na Slovensku - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

V priebehu roku 2015 think-tank zorganizoval 24 večerných prednášok pre popredné mainstreamové médiá na Slovensku

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu


V priebehu roku 2015 think-tank zorganizoval 24 večerných prednášok pre popredné mainstreamové médiá na Slovensku.
„Projekt pozostáva z 24 prednášok expertov, akademikov a zástupcov ministerstiev. V rámci projektu sme sa zatiaľ venovali nasledujúcim témam: Nová európska bezpečnostná architektúra po Ukrajinskej kríze; Rusko-ukrajinská kríza: scenáre po 2. Minskej dohode; Slovenské predsedníctvo EÚ; Severná a Južná Kórea; Ukrajina, Rusko a NATO; Čína: vnútropolitický a zahraničnopolitický kontext; Balkán; Zahraničná politika USA – “ázijský pivot”; Arktída – nová výzva pre medzinárodnú bezpečnosť; Afganistan – budúce výzvy; V4 Battlegroups – príprava a aktuálny stav, Hybridná vojna, Extrémizmus v Nordických krajinách a mnoho ďalších,“ približuje témy prednášok CENAA vo svojej výročnej správe.

Projektu sa zúčastnili vybraní redaktori Pravdy, Denníka N, Hospodárskych novín, Trendu a portálu aktulane.sk

Americká ambasáda podporila večernú školu sumou 8 127 eur. Jedná sa o dotáciu v rámci programu malých grantov ambasády USA, prostredníctvom ktorého finančne podporuje rôzne projekty mimovládneho sektora sumami do 10 000 eur.

http://artur.blog.pravda.sk/2017/06/16/americka-ambasada-financovala-skolenia-slovenskych-novinarov/

https://www.hlavnespravy.sk/nemecky-novinar-o-praktikach-manipulacie-nemeckych-medii-zo-strany-americkej-cia/403429

https://narodnenoviny.sk/rusko-usa-z-pozicie-moci-zneuzivaju-sucasnu-situaciu-ked-sa-sidlo-osn-nachadza-na-ich-uzemi/

Diky, ano, vsetko pozorne kazdy den sledujem...mame svoje zivotne skusenosti, media a ani poltiici nas neoklamu...ved davno plati, na koho nieco vieme, toho lahko manipulujeme vydieranim a to vyuzivala vzdy CIA...i preto chovanie Kisku, jeho syn ma zbrojovku a ked chce na svetovy trh, dovolia mu len tolko, ako bude tatko tancovat...pred volbami v Rusku mal prejav Putin, o.i. sa zmienil o zasahovani do volieb zo strany USA a spol., bolo vyhostenych 40 americkych spionov, o tom ani zmienka, toto je odveta...manipulacia volieb pod kamerami, niekolko voleb. listkov naraz, viackrat zabery na toho cloveka, alebo urnu, ale nie na komisiu, i ked to bola skryta kamera, aby sa dal identifikovat okrok,...ak to bolo v hollywodskom studiu, pochopim, ak realita, tak zneuzili cloveka, ktory bude sudeny za zmanipulovanie volieb, to nasim mravokarcom nedochadza, ze tak by sa postupovalo i u nas?

http://www.novarepublika.cz/2018/03/kdo-otravil-skripala-velka-britanie.html?spref=fb&m=1


https://www.youtube.com/watch?v=zdiAV9DHI-I&t=12s


https://www.nejvic-info.cz/dublin-4-je-pokusem-zaplavit-vychodni-evropu-imigranty-proti-vuli-obcanu-i-politiku-techto-zemi-je-to-velmi-akutni-hrozba/


 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню