SÍDLO VOJENSKEJ ZLOŽKY NAŠICH KOLONIZÁTOROV - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

SÍDLO VOJENSKEJ ZLOŽKY NAŠICH KOLONIZÁTOROV

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

SÍDLO VOJENSKEJ ZLOŽKY NAŠICH KOLONIZÁTOROV
Toto je nové sídlo zločineckej organizácie NATO v Bruseli.

Bolo postavené aj za naše peniaze, spolu za neuveriteľných 1 100 000 000,- € (1,1 miliardy €) !!!
V týchto dňoch sa do neho sťahuje najvyššie velenie tejto vojenskej zločineckej organizácie.
Je určené pre "prácu" vyše 4500 vojnových štváčov - generálov, najvyšších dôstojníkov, zabezpečovacieho personálu a návštevníkov denne.
Obsahuje viac než 250 000 m2 kancelárií, konferenčných miestností, priestorov pre spriaznených novinárov propagandy, jedální, reštaurácií a obchodov pre vyvolených. Je to obrovský militaristický kolos, avšak na hlinených nohách.
NATO možno vnímať i ako vojenskú zložku našich kolonizátorov. Okrem agresií voči suverénnym štátom raziacim politiku nezávislosti na nadnárodnom oligarchickom kapitále západu, je jeho úlohou aj "obrana" záujmov Európskeho spoločenstva pred vnútorným nepriateľom t.j. pred občanmi vlastných krajín neschvaľujúcimi európsku integráciu v Európskej únii, voči odporcom vojen a násilia vedeného v mene kapitálu, voči politike násilia a vojnového štvania, teda aj voči nám.

Celkové náklady Európy na NATO dosahujú cez 400 000 000 000 (400 miliárd) € za rok, čo je totálne nehorázne vysoká čiastka, ak si uvedomíme, že ich najväčší nepriateľ, za ktorého v súčasnosti drzo a vehementne označujú Ruskú federáciu vynakladá na zbrojenie 14 násobne nižšiu čiastku a to aj pokiaľ ide o skutočnú analýzu hrozieb a výziev, ktorými nás neustále kŕmia a strašia.

NATO je tiež len súčasťou biznisu nadnárodného kapitálu. Slúži na bezpracné obohacovanie sa desaťtisícov nepotrebných a neschopných žoldnierov platených nami, aby si politici, bankári a zbrojárske korporácie mohli namastiť svoje vrecká.

Celý tento megalomanský areál militaristického kolosu NATO bude dôkladne zabezpečený, čo sa prejavilo aj na cene, ktorá sa z odhadovaných 750 miliónov € vyšplhala na na konečných 1,1 miliardy €.

Čo si máme myslieť o tomto mrhaní našimi peniazmi, ak si uvedomíme, že cena troch ruských Iskanderov, ktoré v prípade ostrého vojnového konfliktu dokážu za niekoľko sekúnd totálne zničiť túto opachu je radovo 600 násobne nižšia?

Nebol by predsa len lacnejší a prijateľnejší mier a spolupráca medzi štátmi i vrátane Ruska, ako neustále vojnové štvanie našich kolonialistov proti Rusku?

Svetu mier.
CHARTA 2015

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню