NOVINKY - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

51) ZEM&VEK GRATULUJE VIKTOROVI TIMUROVI. V piatok 20.apríla 2018 bol pozvaný šéfredaktor Tibor Eliot Rostas a redaktor Ratko Sudecký na oslavu životného jubilea nášho kolegu a významného filozofa a antropológa Viktora Timuru. Vo svojom veku 80 rokov je mimoriadne aktívnym a činorodým autorom mnohých kníh a monografií, pre ZEM&VEK píše rubriku NAŠA HISTÓRIA, ZAMLČANÉ DEJINY SLOVANOV.

50)
NEJVĚTŠÍ ZLOČINEC NA PLANETĚ ZEMI SOROS. NA TELEVIZI PRIMA POTVRZENO

49)
NATO tlačí nevědoucí Evropu do války s Ruskem! -
Evropa by se měla připravit na válku proti Rusku - „tak to chce NATO", napsal Contra Magazin.

48)
RUSKO ??? Rusko vedlo války OBRANNÉHO (88%) charakteru, nebyl to výboj k získání nějakého územního celku. Další jmenovaní, tedy národy, vedly vyloženě ÚTOČNÉ (91%)války k územnímu zisku, či podmanění národů jako kolonií. Vše je dokonale doložitelné, a ještě jedna zajímavost, Ukrajina je etnicky shodná s Ruskem. Je to podstatně stejné jako naše Sudety, ty také leží na okraji naší země. Ukrajina je vlastně Okraj Ruska, tedy pohraniční Okrajina, zde je postupem doby slangově přejmenovaly na Ukrajinu.

47)
Donbas je v ohni: Takéto bombardovanie si obyvatelia Donbasu nepamätajú od roku 2015

46)
Prezident nie je spokojný so Sakovej nomináciou, hovorí o premrhanej príležitosti.
Bratislava 24. apríla 2018. Prezident SR Andrej Kiska by mal vymenovať Denisu Sakovú za ministerku vnútra vo štvrtok(26.4.). Naznačila to Saková, štátna tajomníčka rezortu vnútra, po stretnutí s prezidentom Kiskom v Prezidentskom paláci.

45)
SÍDLO VOJENSKEJ ZLOŽKY NAŠICH KOLONIZÁTOROV.Toto je nové sídlo zločineckej organizácie NATO v Bruseli. Bolo postavené aj za naše peniaze, spolu za neuveriteľných 1 100 000 000,- € (1,1 miliardy €) !!! V týchto dňoch sa do neho sťahuje najvyššie velenie tejto vojenskej zločineckej organizácie.

44)
V slovenských liberálnych médiách sa to nedozviete, tie vyťahujú iba špinu a všade, kde môžu, kopú do Slovenska. Ale v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy sa dnes o Slovensku rozprávalo s veľkou úctou. Pri príležitosti 50.výročia Pražskej jari vystúpil s prejavom generálny tajomník Rady Európy, Nór Jagland a ďalšie významné osobnosti.

43)
Podvod, který překročil všechny hranice." O tom, co Bílé přilby natáčí v Sýrii
Syrský chlapec Hasaan Diab, který byl údajně zraněný při chemickém útoku v Dúmě, řekl, že záběry s jeho „záchranou“ jsou zinscenované. To potvrdil i jeho otec. Video bylo natočeno organizací Bílé přilby. Sputnik připomíná, jakými dalšími záběry se chlubila tato organizace.

42) Suverenita Slovenska -
nitrianska deklarácia za zachovanie suverenity Slovenskej republiky

41) List veľvyslancom Spojeného kráľovstva, USA a Francúzska po bombardovaní Sýrie
18.4. 2018 o 16.00 hod spred USA ambasády vyrazí pochod za mier k francúzskej a britskej ambasáde. Spolu odovzdáme veľvyslancom USA, Spojeného kráľovstva a Francúzska protestné listy v tomto znení

40)
Vraj po vstupe do Únie dostávame viac, ako dávame. Piketty tvrdí, že to nie je pravda Portál Euro.cz zverejnil komentár, kde sa na základe myšlienok Thomasa Pikettyho spomína príjmová nerovnosť Západu a Východu. Autor bestselleru „Kapitál v 21. storočí“ tvrdí, že priepasť medzi oboma časťami Únie sa zväčšuje.

39)
VIDEO: Ruský reportér natočil rozhovor s chlapcem, který účinkoval ve videu Bílých přileb v nemocnici v Dúmě po zinscenovaném chemickém útoku! Bílé přilby polévaly děcka vodou a rozdávaly jim datle a koláčky! Česká vláda, Babiš, Kalousek i Stropnický naletěli už druhému hoaxu z americko-britské produkce! Plejáda užitečných idiotů autorizovala raketový úder proti svrchované zemi na základě zpovykaného videa! [CZ Titulky]

38)
Šokujúce odhalenia a fraška: Ruský reportér sa preštrikoval do nemocnice, kde leží “zamorený špión” Skripaľ
Salisbury 16. apríla 2018

37)
Čech, který se setkal s Asadem: Lhali nám nejen o Jugoslávii, Afgánistánu, Iráku, Libyi a Sýrii, ale především o vlastní zemi, která je už dávno rozparcelována oligarchií

36)
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=183635

35)
Francúzska expertka: Mýlili sme sa v tom, že Rusko u nás bolo pomenované ako nepriateľ a Spojené štáty ako spojenec
Píše, že prezidentovi Basharovi Assadovi bezdôvodne pripísali "na účet" chemický útok v sýrskom meste Dúma. "Francúzska vláda okamžite schválila zámery Washingtonu začať raketové útoky na Sýriu," zdôraznila expertka.

34)Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015, aby byla zakryta skutečnost selhání amerického úderu na Sýrii! Stížnost za lživé obrazové materiály už míří k Radě ČT a také na RRTV! Rozpusťte už ten spolek manipulátorů z Kavčích hor!

33)
Proč Rusko dovolilo Západu zaútočit na bezcenné cíle v Sýrii
Západ v hrůze sledoval, jak při americkém „vojensko-masturbačním“ útoku bylo zničeno 70% raket vypálených na Sýrii

32)Útok na Sýrii ukázal hloupost Západu, prohlásil Zeman
Raketový útok Velké Británie, USA a Francie na Sýrii ukázal jen hloupost, prezident Miloš Zeman prohlásil to v neděli v Pressklubu na Frekvenci 1.

31)
USA je největší agresor na této planetě. Češi o americkém útoku na Sýrii
14.04.2018. Dnes v noci vyslaly letouny a lodě USA, Velké Británie a Francie přes 100 raket. Jak prohlásili v koalici, byly hlavními cíli útoků střediska pro výzkum a výrobu chemických zbraní.

30
)Hovorca ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov v sobotu svetu predstavil dôkazy o tom, že chemický útok v sýrskej Dume, na základe ktorého USA, Británia a Francúzsko zaútočilo na Sýriu, bol zinscenovaný a zábery útoku sú falošné!

29)NEČEKANÝ ZVRAT. ZA CHEMICKÝM ÚTOKEM V SÝRII STOJÍ LONDÝN, UVEDLO RUSKÉ MINISTERSTVO OBRANY
ytvořeno 13. 4. 2018
28)Lavrov: Chemický útok v Sýrii je výmysel
teraz.sk -  13. apr 2018
27
)Důkazy na objednávku: To jsou aktivity Bílých přileb v Sýrii (VIDEO)

26)KTO CHCE ZLOMIŤ NÁROD, SIAHA NA JEHO HISTÓRIU!
..V tomto videu môžme v priamom prenose vidieť ako sa hanobí naša história a ako sa špiní symbol boja Slovákov za autonómiu... (video)

25
)Už zajtra sa v Bratislave uskutoční Protestné zhromaždenie proti štátnemu prevratu na Slovensku

2
4)Kam to kráčaš Británia? Londýn prvýkrát predbehol New York v počte vrážd za mesiac

23)Jan van Helsing - Tajne spolecnosti - Valka svobodných zednářú (Kam kráčaš Londín západ je náš vzor(www.vk.com))

2
2)Seznam Sórošovo neziskovek je venku! Rozvracejí zevnitř i Česko a Slovensko. Magnát si “zaplatil” i Transparency International!

21
)Veľkonočné rozjímanie o tom, čo doma a vonku priniesol uplynulý týždeň…

20
)Z týchto ľudí mrazí: 5 najväčších hrozieb pre ľudstvo odhalených

19)Kiska sa vždy správal ako poskok americkej ambasády, ale čo je veľa, to je veľa, píše poslanec Blaha
18)“Celý svet je idiot, a jedine Rusko je múdre?“ Nie je to prvý prípad. Chce Slovensko s idiotmi vyť?

17)Kto je Andrej Kiska, koho záujmy zastáva

16)V priebehu roku 2015 think-tank zorganizoval 24 večerných prednášok pre popredné mainstreamové médiá na Slovensku.(+ video)

15)Posielam naj youtube kde ukazujú tie najsilnejšie veci aké nikde inde nehovoria o novom finančnom systéme a o cene zlata a striebra akú dosiahne. Sú tam aj videá ktoré ked človek bude ovládať tak bude z ekonomického a finančného systému ako aj geopolitického s tými znalosťami patriť medzi najmúdrejších ľudí sveta v tom obore pretože tie veci teda info ovláda vraj len cca 1 milión ľudí a nikto iný.Hlavne ide o tie informácie, ktoré hovorí Mike Maloney a Jim Sinclair. Odporúčam šíriť tento email všetkým ľudom.(+ video)

14)SLOVÁCI MUSIA DOSPIEŤ VEĽMI RÝCHLO - TAKMER OKAMŽITE

13)Slovensko žiadnych ruských diplomatov nevyhostí, pokiaľ nebude skutočne ukončené vyšetrovanie otravy britského špióna Sergeja Skripaľa.

12)Eduard Chmelár: Konať v medzinárodných vzťahoch na základe viery a nie na základe faktov je skratka do pekla

11)V Poľsku sa objaví silná proruská strana odmietajúca USA a NATO?
Varšava 26. marca 2018


10)Americký miliardár a investor George Soros vyzýva k podpore „Ukrajiny proti Putinovi“

9)Lavrov: Rusko nebude tolerovať chrapúnstvo západných krajín

8)V spojených štátoch bolo pridelených 70 miliárd dolárov. $ na zvrhnutie Vladimíra Putina.

7)Fúha, to zase bude kriku… Toto bol normálny pokus o prevrat. Rusko je náš strategický partner, spustil Fico a potom Kiskovi odkázal: Upokoj sa, Slovensko je suverénny štát

6)Vážení priatelia, dokedy tu bude prezidentom Slovenskej republiky Andrej Kiska

5)Západ spustil v pondelok proti Rusku plnohodnotnú diplomatickú vojnu!

4)Veľká Británia dnes chce poučovať celý svet, obviňovať bez dôkazov Rusko z vraždy, ktorú asi urobili tajné služby práve Veľkej Británie a USA.

3)Americké inštitúcie mimo vládnej kontroly Trumpa a Sorosove mimovládky na Slovensku chystajú akcie na vytvorenie úradníckej vlády vedenej zahraničným agentom Kiskom.

2)Pozrime sa čo píšu noviny The Guardian v máji roku 2004 o Porton Down a chemických testoch na ľuďoch...

1)Kdo otrávil Skripala? Velká Británie nebo USA?
Z televízie JOJ sa má práve pýtali, ako hodnotím to, že sa Slovensko nepridalo k niektorým európskym štátom a že nevyhostí ruských diplomatov. Mohol som povedať len jediné - som úprimne rád.
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню