NEČEKANÝ ZVRAT. ZA CHEMICKÝM ÚTOKEM V SÝRII STOJÍ LONDÝN, UVEDLO RUSKÉ MINISTERSTVO OBRANY - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

NEČEKANÝ ZVRAT. ZA CHEMICKÝM ÚTOKEM V SÝRII STOJÍ LONDÝN, UVEDLO RUSKÉ MINISTERSTVO OBRANY

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

NEČEKANÝ ZVRAT. ZA CHEMICKÝM ÚTOKEM V SÝRII STOJÍ LONDÝN, UVEDLO RUSKÉ MINISTERSTVO OBRANY

Velká Británie se účastnila organizace provokace s údajným použitím chemické zbraně v syrské Dúmě, oznámil oficiální mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov.

„Dnes má ruský vojenský úřad k dispozici i další důkazy, které dokazují přímou účast Velké Británie v organizaci této provokace ve východní Ghútě," řekl Konašenkov.

Právě Londýn podle generálmajora od 3. do 6. dubna vyvíjel silný nátlak na organizaci Bílé přilby, napojenou na povstalce, aby se předem připravená provokace odehrála co nejdříve. Ta nařčení odmítla.

Podotkl, že na adresu legitimního syrského vedení pokračují ze strany USA a západních států „nepodložená a neopodstatněná obvinění“ z údajného použití chemických zbraní proti civilistům ve východní Ghútě.

Konašenkov ale zdůraznil, že po uplynutí téměř týdne nepředložily dosud USA a jednotlivé evropské státy žádný důkaz.

„Ruské ministerstvo obrany má četné důkazy, že 7. dubna došlo v Dúmě právě k naplánované provokaci za účelem oklamání světového společenství. Skutečný cíl je jasný: vyprovokovat USA k raketovému útoku na Sýrii,“ řekl na závěr Konašenkov.


http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12680

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню