KTO CHCE ZLOMIŤ NÁROD, SIAHA NA JEHO HISTÓRIU ! - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

KTO CHCE ZLOMIŤ NÁROD, SIAHA NA JEHO HISTÓRIU !

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

KTO CHCE ZLOMIŤ NÁROD, SIAHA NA JEHO HISTÓRIU!

...história je pamäťou národa, zdrojom hrdosti v časoch dobrých a zdrojom útechy v časoch zlých, národy bez minulosti sú národy bez budúcnosti – túto pravdu si uvedomuje každý tyran a aby zlomil vôľu národa žiť, v prvom rade siahne na jeho históriu keď mu ju nemôže zničiť, snaží sa ju prepísať, znetvoriť, zoškliviť hanobí ju i tých čo ju vytvárali !

V tomto videu môžme v priamom prenose vidieť ako sa hanobí naša história a ako sa špiní symbol boja Slovákov za autonómiu...

....Ale aká je skutočná pravda tohto symbolu ? História a historici vravia a vysvetľujú túto symboliku inak. Jedná sa o univerzálny autonomistický symbol – vlajka boja za autonómiu Slovenska, zrodil sa až v poslednej fáze boja za slovenskú autonómiu a používal sa počas celej doby existencie Slovenského štátu a prvej Slovenskej republiky. Dnes je autonomistická vlajka v zmysle jej pôvodu, nesprávne označovaná aj ako vlajka Hlinkovej gardy. V rokoch 1939-1945 však nebola výsostným znakom tejto organizácie. Používala sa ako zástava hnutia i ako zástava strany HSĽS a všetky jej pričlenené a pridružené polovojenské, mládežnícke, stavovské a profesijné spolky a organizácie. Slovenská autonomistická vlajka sa prvýkrát objavila na verejnosti 5. júna 1938 počas osláv 20. výročia podpísania Pittsburskej dohody.
.......Toto je jedným z mnohých príkladov toho, ako sa zámerne mylne vysvetľuje naša história. Účelovo sa klame, zavádza, prekrúca naša skutočná história o našom prvom samostatnom štáte, o teroristickom puči komunistov, o Pánovi Prezidentovi Tisovi, o židoch atď. Preto je potrebné vzdelávať sa, hľadať pravdu o našej histórii, lebo presne táto zámerne sfalšovaná história národ rozdeľuje.

https://www.youtube.com/watch?v=WjwIOCIg2rk&t=1s
(VIDEO)

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню