Kiska sa vždy správal ako poskok americkej ambasády, ale čo je veľa, to je veľa, píše poslanec Blaha - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Kiska sa vždy správal ako poskok americkej ambasády, ale čo je veľa, to je veľa, píše poslanec Blaha

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

Kiska sa vždy správal ako poskok americkej ambasády, ale čo je veľa, to je veľa, píše poslanec Blaha

28.3.2018 14:40
To, čo pácha v kauze nevyhostenia ruských diplomatov, to už nie je len nejaká štandardná rusofóbia typická pre pravičiarov v celej Európe – Kiska zachádza ešte ďalej. On spochybňuje našu národnú suverenitu. Takto tvrdo sa poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) vyjadril na svojom facebookovom profile po včerajšej tlačovke prezidenta Andreja Kisku ku kauze zavraždného ruského exagenta Sergeja Skripaľa.


Hneď v úvode statusu Blaha v podstate prirovnáva Kisku ku komunistickému lídrovi Československa Vasiľovi Biľakovi.

„Vraj nemáme právo rozhodnúť sami, aké vzťahy chceme mať s Ruskom, vraj máme skákať, ako pískajú iné veľmoci. Lebo inak čo? Napíše pozývací list do Washingtonu ako kedysi istý Vasiľ do Moskvy?! Alebo kam až chce zájsť v službe iným veľmociam?! Preboha, on je prezident slobodného štátu, a nie koloniálny guvernér v provincii amerického impéria!“ odkázal prezidentovi Blaha.

Blaha si myslí, že Kiskove slová by mali preskúmať príslušné bezpečnostné orgány. Vraj preto, aby sa zistilo, či hlava štátu nedostáva pokyny od cudzích mocností, čo by sa podľa poslanca rovnalo ohrozeniu národnej bezpečnosti a vlastizrade.
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kiska-sa-vzdy-spraval-ako-poskok-americkej-ambasady-ale-co-je-vela-to-je-vela-pise-poslanec-Blaha-299200
„Existuje dôvodné podozrenie, že Kiska iba vykonáva vôľu iných mocností a že dostáva príkazy, ako má politicky postupovať – ak sa to potvrdí, nemôže byť viac prezidentom Slovenskej republiky. Je bezpečnostným rizikom,“ napísal Blaha v statuse na svojom facebookovom profile.

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню