Kdo otrávil Skripala? Velká Británie nebo USA? - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Kdo otrávil Skripala? Velká Británie nebo USA?

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

 

Kdo otrávil Skripala? Velká Británie nebo USA?


Michal Brand
23. 3. 2018
Velká Británie označila pachatele otravy Skripala a jeho dcery – a neměla ani odebrané vzorky krve otrávených. Teprve nyní, po plných 18 dnech válečné protiruské hysterie, budou odebrány vzorky krve obou otrávených a provedena jejich analýza! Jsme 18 dní poté, co Velká Británie oficiálně oznámila, že bývalý důstojník ruské GRU Skripal a jeho dcera byli prý otrávení nervovým jedem Novičok, což prý jednoznačně a ihned mělo dokazovat viníka – Rusko. Britský ministr zahraničí dokonce ví celou dobu, že útok nařídil Vladimír Putin osobně.


Co na tom, že Novičok se v éře Sovětského Svazu vyráběl a skladoval v Uzbekistánu. A co na tom, že ihned po pádu SSSR vláda Uzbekistánu pozvala „odborníky“ z USA na likvidaci těchto výrobních a skladovacích kapacit. A jistě si američtí odborníci nevzali vzorky, vzorce, dokumentaci výrobní technologie, že?

Zajímavou informaci přinesl nedávno jinak hystericky protiruský idnes.cz:
Rink v rozhovoru s RIA Novosti ovšem zpochybnil podíl Moskvy na útoku. Kdyby byla Moskva do útoku na Skripala a jeho dceru zapletena, byli by podle něj oba dávno po smrti. „Jsou pořád naživu. To znamená, že buď se vůbec nejednalo o novičok, nebo byla látka špatně namíchána či nedbale aplikována,“ uvedl v rozhovoru. „Anebo ihned po aplikaci Angličané použili protijed, což by znamenalo, že přesně věděli, o jaký jed šlo,“ dodal.  

Věděli Britové ihned, o jaký jed šlo? Kdo jiný než pachatel to mohl VĚDĚT?
Dnes se dozvídáme, že Skripalovi a jeho dceři nelze celou dobu odebrat vzorky krve, ze kterých by bylo případně KONEČNĚ zřejmé, jakou látkou byli otráveni. Důvodem je to, že jsou v umělém spánku a proto nemohou dát souhlas k odběru krve. Souhlas otráveného s odběrem krve je prý v Británii podmínkou pro získávání důkazů při vyšetřování. Souhlas otráveného s odběrem krve je patrně v Británii nutný dokonce i tehdy, když jde o vyšetřování ÚTOKU NA BRITSKOU SUVERENITU – jak kauzu otravy Skripala nazvala britská vláda. Když otrávený na otravu jedem umře, tak v Británii zřejmě ukončí jakékoli vyšetřování, protože mrtvý už nemůže dát písemný souhlas s odběrem vzorku svojí krve. Nebo něčemu takovému máme věřit.

Nu, od 4. března ví britská vláda, americká vláda, německá vláda i mainstream propaganda, že Skripal byl otráven jedem Novičok, jistojistě z Ruska, ba přímo z Kremlu. A nyní o pouhých 18 dní později se dozvídáme, že se teprve zjišťuje, čím byl Skripal otráven. Nějaké vzorky budou odeslány Organizaci pro zákaz chemických zbraní k analýze.  18 dní válečné hysterie proti Rusku – a britský soud nyní rozhodl, že je možné odebrat vzorky krve a začít vůbec něco zjišťovat a vyšetřovat!

Již dříve Německo a Polsko uvedli ve společném prohlášení, že na otravu Skripala musí celá EU reagovat rázně. Tak zřejmě přijdou sankce proti USA a Velké Británii, které jsou čím dál více tím nejpravděpodobnějším pachatelem otravy Skripala a jeho dcery. Útok pod falešnou vlajkou. Další vysílač v Gliwitzích, další Tonkinský záliv, další „irácké zbraně hromadného ničení“ - a další a další příklady.
Jak řekl britský ministr přes hysterii, Boris Johnson – otrava Skripala je jistě vinou Ruska, osobně Putina, který chtěl prý před volbami nějaký tahák pro propagandu. Tahák pro propagandu z toho jistě byl – pro protiruskou, protiputinovskou propagandu.

Myslíte, že by si netroufli, že by měli morální zábrany zneužít smrti dvou lidí k diskreditaci Ruska a Putina, který není na rozdíl od Jelcina opilou loutkou západních korporací a zlodějů národního bohatství? Myslíte, že by se zdráhali zavraždit dva lidi? Možná by někteří naši sousedé mohli vyprávět...

Post Scriptum: Nadia Savčenková, hrdinka Ukrajiny, idol pražské, washingtonské i jiných kaváren, byla zatčena. Prý za pokus o proruský převrat. Těsně před svým zatčením veřejně do televize prohlásila, že ukrajinská vláda je plná kriminálníků a že na Majdanu stříleli do demonstrantů i policistů snajpři řízení představiteli nové ukrajinské vlády a organizátory Majdanu ze Západu. Desítky mrtvých. V zájmu zorganizování barevné revoluce, v zájmu získání další země k rozkradení, v zájmu dalšího tahu na geopolitické šachovnici posunování NATO blíže a blíže k Moskvě, do lepších a lepších pozic k zahájení agresívní války proti Rusku.

Myslíte, že již bezcenný dvojitý agent Skripal a jeho dcera by jim přišli jako morálně nepřijatelná oběť?


http://www.novarepublika.cz/2018/03/kdo-otravil-skripala-velka-britanie.html?spref=fb&m=1

Lubos Blaha (1 h · Bratislava)
Z televízie JOJ sa má práve pýtali, ako hodnotím to, že sa Slovensko nepridalo k niektorým európskym štátom a že nevyhostí ruských diplomatov. Mohol som povedať len jediné - som úprimne rád.


Pretože je choré, aby sme niekoho lynčovali bez dôkazov, je choré, aby sme žiadali, nech niekto vyvracia nepodložené špekulácie, je choré, že tu niekto stále šíri protiruskú hystériu.

Nevidím jediný dôvod na to, aby sme vyhosťovali ruských diplomatov, pretože Ruská federácia je náš priateľ a nikto jej nedokázal, že by v Salisbury urobila čokoľvek zlé. Mrzí ma, čo sa stalo vo Veľkej Británii, ale rovnako ako líder britskej opozície Jeremy Corbyn považujem za nezodpovedné a agresívne, ak niekto bez dôkazov šíri konšpiračné teórie, podľa ktorých za útokom stálo Rusko. Nech to dokáže a potom sa o tom môžeme baviť.

Slovensko sa postavilo na stranu zdravého rozumu a odmietlo rusofóbiu. A verte, že nešlo o ľahké rozhodnutie. Viem, že na Slovensko je vyvíjaný obrovský tlak. Viem, že sa nám budú chcieť pomstiť a zneužijú na to aj vraždu novinára. Viem, že opozícia na čele so SaS a OĽaNO bude ďalej šíriť nenávisť voči Rusku. Viem, že médiá majú pokyn útočiť na vládu, aby skákala, ako Západ píska. Ale ja budem robiť vždy všetko preto, aby sme stáli na strane pravdy, faktov a dobrých mierových vzťahov, nie na strane propagandy, hystérie a vyvolávania napätia. Svet potrebuje zdravý rozum, racionalitu a empirické dôkazy, nie nenávisť a krik. Svet sa potrebuje upokojiť a vrátiť sa k dobrým vzťahom s Ruskom. Svet potrebuje MIER!

Pekný deň, priatelia, Slovensko dnes ukázalo, že nie je nesvojprávne - vďaka za to!
http://www.novarepublika.cz/2018/03/kdo-otravil-skripala-velka-britanie.html?spref=fb&m=1

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню