Americký miliardár a investor George Soros vyzýva k podpore Ukrajiny proti Putinovi - Slovakia2 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Americký miliardár a investor George Soros vyzýva k podpore Ukrajiny proti Putinovi

NOVINKY


1.
MENU   2. NOVINKY  3. VIDEO-NOVINKY   4. slovakia.wlad.eu

Americký miliardár a investor George Soros vyzýva k podpore „Ukrajiny proti Putinovi“, zatiaľ čo súčasná politika EÚ je zlá, a môže viesť k jeho vlastnemu koncu ako globálnej politickej moci. Zároveň by sme sa nemali báť novej „studenej vojny“, pretože Rusko ju znova prehrá, rovnako ako Sovietsky zväz, napísal v článku pre finančné novíny Die Welt.


Bude to vyzerať ako v Európskej únii po piatich rokoch, nezávisle od vývoja v defenzíve z ruskej agresie s Kyjevom chránime „hodnoty a princípy, EÚ,“ hovorí autor.

Soros si sťažoval, že Európa považuje Ukrajinu za nie je lepšiu ako v Grécko, zatiaľ čo Putin „nechce vojenské víťazstvo“ na ukrajinskom území, a je odhodlaný na „finančný a politický kolaps“ Kyjeva.

„Pád Ukrajiny sa zrýchľuje a jej ekonomické problémy priviedli krajinu na okraj priepasti,“ zdôrazňuje Soros.

Zmiernenim anti-ruských sankcií sa skončí vplyv Európskej únie.

Aby sa tomu zabránilo, Soros navrhuje urobiť všetko,čo treba a „zúčastňovať sa až do priamej vojenskej konfrontácie s Ruskom.“

Zdroj: http://novorossia.weebly.com/


Stáhnout článek jako PDF
Vydáno: 6.4.2015 Autor: www.infowar.ml

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню